Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Dłuższe rzęsy dają piękne spojrzenie i subtelny makijaż

22 maja 2023 Dłuższe rzęsy

Marzenie o dłuższych rzęsach nie traci na aktualności. Zalotki, przedłużanie rzęs, tusze do rzęs, jest wiele sposobów na osiągniecie tego efektu. Ważne, aby przy tym nie zniszczyć rzęs i wydłużyć je przynajmniej na cały dzień. Wydłużający tusz do rzęs to doskonały pomysł na codzienny makijaż.

Jakie rzęsy są najpiękniejsze?

Oprawa oczu to właściwie najważniejszy element makijażu, a czasem jego jedyna część. Dobrze podkreślone i wyraziste oczy to ogromny atut kobiecy. Mówi się o tym, że oczy są zwierciadłem duszy. W przypadku kobiet makijaż oczu zmienia wyraz twarzy i daje szansę na piękne spojrzenie. Z umalowanymi rzęsami, kobiety zazwyczaj czują się o wiele lepiej, bardziej uwodzicielsko i przebojowo. Piękne rzęsy to zdrowe, dobrze rozdzielone, wydłużone lub pogrubione włoski. Nie mogą być zbyt ciemne, jeśli oprawa oczu jest bardzo jasna. Z kolei posiadaczki czarnych rzęs, potrzebują tuszu, który głównie nada im kształt, a nie kolor. Piękne rzęsy to naturalne rzęsy nawet po malowaniu, które pasują do stylu właścicielki. Rozwiązaniem na wiele dylematów związanych z wyglądem rzęs jest wydłużający tusz do rzęs. Niezależnie od tego jaki jest rodzaj rzęs, taki tusz zawsze się sprawdzi. Wydłużenie rzęs zawsze daje bardzo dobre efekty wizualne.

Czym wyróżnia się dobry, wydłużający  tusz do rzęs?

Przede wszystkim, aby wydłużyć rzęsy, nie wystarczy je pokryć tuszem, bo sam barwnik nigdy nie da wystarczającego efektu wydłużenia. Cały sekret tkwi w precyzyjnej i specjalnej aplikacji, czyli szczoteczce. Jednym z tuszy, który oferuje wydłużenie rzęs nawet o 5 milimetrów jest Telescopic Lift od L’Oréal Paris. Jest to tusz, który ma silikonową szczoteczkę do aplikacji z podwójnymi haczykami. To sprawia, że lepiej chwyta się rzęsy i je unosi. W składzie tuszu są ceramidy, których głównym zadaniem jest nadawanie sprężystości. Produkt nie osypuje się, nie skleja rzęs i nie kruszy, tylko precyzyjnie je rozdziela. Ceramidy nawilżają rzęsy, czyli też chronią je, a nie tylko malują. Aby prawidłowo używać tego tuszu, należy najpierw użyć wypukłej szczoteczki, która unosi i pogrubia je, a potem płaskiego grzebyka rozdzielającego rzęsy. Ten przemyślany produkt, gwarantuje wyraziste spojrzenie z zalotnie wydłużonymi rzęsami.

Czy trzeba sztucznie wydłużać rzęsy czy wystarczy stosowanie tuszu?

Ten dylemat ma przed sobą wiele kobiet, które chcą mieć wyraziste spojrzenie. Doklejanie rzęs czy zagęszczanie ich w gabinetach kosmetycznych, to zabieg, który nigdy nie nada całkowitej lekkości rzęsom. Zawsze będą one obciążone, a na sztuczne rzęsy trzeba uważać. Zdecydowanie lepsza opcja to stosowanie odpowiedniego, wysokiej jakości tuszu do rzęs. Telescopic Lift od L’Oréal Paris spełnia te wszystkie wymagania, a wydłużenie rzęs o 5 milimetrów jest bardzo dobrym efektem, jeśli chodzi o metody naturalne. W zaciszu domowym, można codziennie dodać objętości rzęsom i wydłużyć je. Tak pomalowane oczy będą wyglądać pięknie przez cały dzień. Jeden wysokiej jakości produkt sprawi, że codzienny makijaż oczu będzie przyjemny i efektowny.

Redakcja obliczaurody.pl

Redakcja "Oblicza Urody" to zespół entuzjastów, którzy łączą swoją pasję do zdrowego stylu życia, mody i urody z profesjonalnym podejściem do tworzenia treści. Każdy członek redakcji wnosi unikalne doświadczenie i wiedzę, aby dostarczać użytkownikom rzetelne informacje, praktyczne porady i najnowsze trendy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Poznaj działanie niacynamidów
Depilacja laserowa
Dłuższe rzęsy

Jesteś zainteresowany reklamą?

Dłuższe rzęsy