Masaż stworzony dla ciebie

praca masażysty

Wielu z nas, zmęczonych trudami życia codziennego, pragnie zrelaksować się tak, jak jeszcze nigdy tego nie robiło. Co przychodzi nam do głowy – tak, macie racje, chodzi tu o wszelkie masaże! Jednak czasami ciężko zdecydować się na to, co będzie odpowiednie dla naszego ciała. Zastanówmy się więc jaki masaż będzie najlepszy dla Twoich potrzeb?

Masaż klasyczny

Udając się na masaż w Toruniu od dobrze znanego masaży klasycznego. Ma on na celu przede wszystkim rozluźnienie naszego ciała. W przypadku pleców pomoże on w pobudzeniu krążenia, ale także złagodzi występujący ból wynikający z najróżniejszych powodów. Możemy być jednak pewni, że wraz z udaniem się na taki zabieg wszystko, co nas męczy, nie tyle, ile zostanie zredukowane, ale nawet zniknie! Co więcej, zdziwicie się, że masaż klasyczny bywa zbawieniem dla naszego zdrowia psychicznego!

masaż klasyczny

Masaż leczniczy

Czas na coś z kompletnie innej beczki – czyli masaż leczniczy. Jak sama nazwa mówi, ma on działać leczniczo. Jest zalecany w przypadkach poważnych wad postawy, spowodowanych czy to zwyrodnieniami, czy nawet siedzącym trybem życia! Pamiętajmy jednak o tym, że każdy tego typu zabieg musi być wykonywany przez wykwalifikowanego specjalistę. W innym przypadku może on być szkodliwy! Jednak gwarantujemy wam – to naprawdę działa!

masaż leczniczy

Drenaż limfatyczny

Ostatni z zaproponowanych dziś masaży będzie drenaż limfatyczny, mający na celu głównie likwidację obrzęków limfy. Dodatkowo doskonale działa on na nasz metabolizm, pobudzając go i wspomagając usuwanie toksyn z naszego organizmu. Jeżeli nie wiecie czego się spodziewać, to już wam mówimy! Cały zabieg opiera się na głaskaniu, ugniataniu i uciskaniu miejsc wzdłuż naczyń limfatycznych w kierunku najbliższych węzłów chłonnych.

Podsumowanie

Jak widzicie, mimo tego, że zaproponowaliśmy wam dziś zaledwie trzy typy masaży, a mimo tego, każdy z nich, spełnia całkowicie inne funkcje. Pomyślcie o tym, że to zaledwie początek świata masaży, jesteśmy pewni, że znajdzie tam coś dla siebie. Dziś masażyści to prawdziwi czarodzieje!