Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

olej kokosowy i kwiatki

Jednym z najciekawszych trendów, obecnych we współczesnym świecie jest to, jak zmieniło się postrzeganie medycyny estetycznej w oczach wielu osób. Jeszcze stosunkowo niedawno, zdawało się, że jest ona zarezerwowana wyłącznie dla osób z najwyższych sfer, takich jak ludzie biznesu, czy światowej sławy aktorzy i aktorki. Dziś tak naprawdę każdy może sprawić sobie jeden z zabiegów z jej zakresu. Jakie cieszą się największą popularnością? Sprawdźmy to!

Botoks

Bezapelacyjnie najpopularniejsze pozostaje wypełnianie zmarszczek przy pomocy toksyny botulinowej. Jednak momencik — jak to: toksyna? Gwarantujemy wam, że już o niej słyszeliście, tylko że zwykle występuje pod nazwą botoks. Jej działanie jest bardzo ciekawe i polega na blokowaniu wszelkich impulsów nerwowych, bez których niemożliwe jest wykonanie skurczów mięśni, których spora ilość doprowadzi do powstania zmarszczek mimicznych w okolicach ust czy oczu! Sam zabieg jej wstrzykiwania jest praktycznie bezbolesny, a co najlepsze efekty utrzymują się naprawdę długo!

Mezoterapia

Co przychodzi wam do głowy, kiedy słyszycie słowo mezoterapia? Zapewne dla wielu z was jest to bardzo tajemnicze słowo, które kryje pozornie poważny i skomplikowany zabieg. Jednak gwarantujemy wam, że nie ma czego się obawiać! Ten zabieg polega na podskórnym zaaplikowaniu specjalnie przygotowanych koktajli pełnych substancji, odżywiających skórą i wpływających pozytywnie na ich kondycję. Całość jest wykonywana przy pomocy urządzenia wyposażonego w malutkie igiełki, które same w sobie pobudzają skórę do regeneracji! Ilość korzyści, jakie mogą być osiągnięte, jest naprawdę spora!

Laserowe usuwanie blizn i bruzd

Czasami jednak zdarza się tak, że chcemy raczej pozbyć niektórych elementów naszego wyglądu, aniżeli go poprawić. W duchu tej myśli, wiele gabinetów medycyny estetycznej oferuje zabieg laserowego usuwania blizn i znamion, takich jak przebarwienia skóry czy rozstępy. Wykorzystywane urządzenie emituje impulsy powodujące rozpad tkanki tworzącej na przykład bliznę i jednocześnie wspomagają produkcję zdrowych komórek! To naprawdę ciekawa opcja dla tych, którzy nie lubią, lub wstydzą się swoich znaków szczególnych!

Podsumowanie

Omawiane dziś zabiegi to zaledwie mała cząstka tego, co oferuje każdy z gabinetów. Jesteśmy pewni, że absolutnie każdy z was znajdzie tam coś dla siebie! W końcu pamiętajmy o tym, dlaczego decydujemy się na taki krok, jak odwiedzenie takiego miejsca – chodzi nam o pełne zadowolenie z naszego wyglądu!

Na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Trójmieście zaprasza Sopocka Fabryka Urody!