Regeneracja skóry po zimie – popularne zabiegi

Skóra po zimie często jest przesuszona, szara i niedotleniona. Nic w tym dziwnego, ponieważ to pora roku, która wyjątkowo nie sprzyja utrzymaniu urody. Nie służą jej ogromne mrozy ani nagłe przechodzenie do mocno ogrzewanych pomieszczeń z suchym powietrzem. Często ubieramy się w zbyt wiele warstw, co niestety również niekorzystnie wpływa na naszą skórę. Jeśli chcesz cieszyć się jędrną, nawilżoną i zdrową skórą na lato koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Karboksyterapia — na twarz i ciało

Karboksyterapia to zabieg, podczas którego przy użyciu niewielkiej igły wtłacza się cząsteczki dwutlenku węgla pod skórę. Ten powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co w konsekwencji zwiększa przepływ krwi, która zaopatruje naszą skórę w drogocenne substancje takie jak tlen czy składniki odżywcze. Zwiększa się również produkcja kolagenu i elastyny, a część dwutlenku węgla zamienia się w kwas węglowy rozpuszczający komórki tłuszczowe. Efekty? Skóra naszej twarzy odzyskuje jędrność i elastyczność. Głębokie zmarszczki wygładzają się, a delikatne stają się niewidoczne. Redukcja tkanki tłuszczowej i zmniejszenie widoczności blizn oraz rozstępów. Czy istnieje lepszy zabieg na regenerację twarzy i ciała?

Peeling chemiczny — resurfacing w praktyce

Czy wiesz, na czym polega resurfacing? To odmłodzenie skóry poprzez jej odbudowę. Wykwalifikowany kosmetolog „uszkadza”skórę w kontrolowany sposób, a ta odbudowując się, sprawia, że nasza twarz wygląda młodo, a niedoskonałości niemalże niewidoczne. Peeling chemiczny w przeciwieństwie do klasycznego, mechanicznego odpowiednika działa w kilku różnych warstwach skóry, a nie jedynie wierzchniej. Dzięki starannemu doborowi użytych kwasów możemy uzyskać satysfakcjonujący efekt. Najpopularniejsze kuracje mają na celu: odmłodzenie skóry, leczenie trądziku, usunięcie zmian pigmentacyjnych i nadanie cerze blasku. Pamiętaj, że niewłaściwe użycie substancji odżywczych może trwale uszkodzić skórę! Zabiegi zawsze wykonuj w zaufanych klinikach, takich jak https://coco-time.pl/ Wrocław, w którym pracują jedynie wysoko wykwalifikowani kosmetolodzy.

E-LIGHT IPL+ RF — wykorzystaj moc światła

Zabiegi na twarz po zimie powinny przede wszystkim sprawiać, że nasza cera odzyska blask utracony podczas mroźnych miesięcy. Dzięki wykorzystaniu urządzenia emitującego światło pulsacyjne zmuszamy włókna kolagenowe i elastynowe do skrócenia się oraz przebudowania. Nasza skóra odzyskuje młody wygląd, elastyczność, widoczny staje się owal twarzy, a delikatne zmarszczki znikają.

Redakcja obliczaurody.pl