Jak skutecznie rozwiązać problem z erekcją?

Zaburzenia erekcji są bardziej powszechne, niż się powszechnie wydaje. Problem ten może dotyczyć nawet co trzeciego mężczyznę, który jest aktywny seksualnie. Jeszcze do niedawna na problemy z erekcją skarżyli się głównie mężczyźni w starszym wieku. Obecnie problem ten dotyka coraz młodszych panów. Niestety, leczeniu poddaje się wciąż niewielka grupa spośród nich. Na rynku produktów farmaceutycznych dostępne są preparaty poprawiające jakość życia seksualnego. Niektóre tabletki trzeba zażywać bezpośrednio przed stosunkiem, po inne można sięgnąć kilka godzin wcześniej, gdyż mają przedłużony czas działania. Do produktów wydawanych bez recepty zalicza się m.in. Inventum – to tabletki, których nie trzeba popijać wodą.

Czym są problemy z erekcją?

Problemy z erekcją mogą być określane jako kłopoty ze wzwodem czy zaburzenia wzwodu. Jest to po prostu impotencja. Dolegliwość związana z niemożliwością osiągnięcia wzwodu lub z problemami z jego utrzymaniem mogą dotknąć mężczyzn w różnym wieku. Oczywiście, sporadyczne sytuacje tego typu zdarzają się każdemu. Nie jest to jeszcze powód do niepokoju. Jednak, gdy zaburzenia wzwodu przyjmują postać cykliczną, wówczas warto zasięgnąć porady lekarza. Przyczyny dolegliwości mogą być różne, a sposób leczenia powinien uwzględniać diagnozę bezpośredniej przyczyny. Warto w tym względzie zasięgnąć konsultacji lekarskiej. W aptekach dostępne są preparaty sprzedawane bez recepty np. Inventum. Przed ich zastosowaniem trzeba się zapoznać z informacjami zawartymi na ulotce. Producent określa w nich szczegółowo zarówno wskazania, jak i przeciwwskazania do stosowania konkretnego preparatu.

Jak można poprawić jakość stosunku?

Sposobów na walkę z impotencją jest kilka. Jednym z nich są tabletki, które można dostać bez recepty. Inventum to pastylki, których nie trzeba popijać wodą. Dzięki temu ich aplikacja staje się maksymalnie dyskretna. Zaczynają działać po krótkim czasie od zażycia. Wystarczy niecały kwadrans, aby mężczyzna był w pełni przygotowany na odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego. Zanim jednak zapadnie decyzja co do przyjmowania tabletek na poprawę erekcji, trzeba sprawdzić, czy nie występują przeciwwskazania do ich zażywania. Doraźne zażywanie tabletek warto wspomóc również innymi sposobami na poprawę satysfakcji z życia intymnego. Problemy z erekcją bardzo często występują u mężczyzn, którzy od dawna palą papierosy. Każdy, kto chce zwalczyć impotencję, powinien w pierwszej kolejności rozstać się ze szkodliwymi używkami. Korzystny wpływ na jakość erekcji może mieć także modyfikacja codziennej diety (zwłaszcza rezygnacja z tłustych potraw bogatych w zły cholesterol), a także włączenie do grafiku zajęć aktywności fizycznej przekładającej się na ogólną poprawę sprawności całego organizmu.

Redakcja obliczaurody.pl